SAYSEN Eğitim ve Saymanlık Çalışanları Sendikası

16-17 MART 2019 TARİHLERİNDE AYAŞ HİTİT TERMALDE YAPILAN ETKİNLİĞİMİZ 

Sendikamızın üyeleri ile 16-17 Mart 2019 tarihlerinde Ankara Ayaş Hitit Hattuşa Termal Otelde yapılan geniş katılımlı toplantısında açılış konuşmasını yapan Genel Başkanımız Sayın Ali GAZELOĞLU nun ardından ayrıca konuşmacı olarak katılan Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisler ve İşletmeler Dairesi Başkanı Sayın Harun KARCI ve Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Yazılımları Daire Başkanı Sayın Ali YILMAZ üstadımıza üyelerimiz adına  öncelikle teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Yapılan etkinlikte yeni üyelerimizin önceki üyelerimiz ile tanışıp kaynaşmaları, Saymanlık görevine yeni başlayan çiçeği burnunda arkadaşlarımızın üye olmaları, etkinliğe gelmeden üye olup, aynı il ve bölgede birlikte çalışan arkadaşlarını sendikamıza kazandırmak adına özendirmeleri, özellikle İstanbul bölgesi Sayman üye arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile sendikamız faaliyetlerine hız kazandırmaları takdire şayandır.

Bir üyemizin emekli olması nedeniyle aramızda bulunması bizleri onurlandırmış hep birlikte bundan sonraki yaşamında sağlıklar dileğinde bulunulmuştur.

Yoğun geçen bir yılın ardından yorucu geçen yılsonu işlerini de tamamlayarak Ayaşta bulunan Hitit Hattuşa Termal Otelde dinlenme fırsatı bulan arkadaşlarımız hep birlikte eğlenmeyi de ihmal etmediler.

Aynı bölgede bulunan Beypazarı İlçemize tur düzenlenmiş ve buradaki tarihi ve turistik tesisler gezilerek iç turizm canlandırılmıştır.

Tüm üyelerimiz ile bir arada olmak adına planlanan bu etkinlik başarıyla tamamlanmış, arkadaşlarımız sağlıkla görev yerlerine dönerek işlerinin başına geçmişlerdir. Tüm üyelerimize bu etkinliğe katılımlarından dolayı Sendika yönetimimiz olarak teşekkür eder, işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamayıp, bizlere selam gönderen arkadaşlarımıza da güzel ülkemizin başka güzide bir bölgesinde yapılacak bir sonraki etkinliğimizde görüşülmesi dileğiyle aşağıdaki anılar paylaşılmıştır.    

 24 Mart 2019


YORUM YAP

Yalnızca Üyeler yorum yazabilirler.
 


YORUMLAR

Ana Sayfa | Saysen | Genel Merkez | Mevzuat | Şubelerimiz | İletişim
Eğitim ve Saymanlık Çalışanları Sendikası © 2014 Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgiler izinsiz kullanılamaz.